Czas na ekologię! - zapraszamy na konferencję

Marszałek Województwa Łódzkiego – Witold Stępień wraz Prezesem Izby Rolniczej Województwa Łodzkiego - Bronisławem Węglewskim i z partnerami: Łódzkim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach, Instytutem Ogrodnictwa w Skierniewicach oraz Stowarzyszeniem Ekosystem – Dziedzictwo Natury serdecznie zaprasza do udziału w konferencji "Czas na ekologię!", która odbędzie się 4 grudnia 2017 roku w Łodzi (Łódzki Rynek Hurtowy "Zjazdowa", sala konferencyjna).

Konferencja jest organizowana w ramach projektu „Wzmacnianie konkurencyjności sektora MŚP i zrównoważony rozwój w sektorze produkcji ekologicznej” - SME ORGANICS, realizowanego przez Województwo Łódzkie w partnerstwie z 7 regionami UE w zakresie Programu Interreg Europe. Celem konferencji jest zaprezentowanie rodzajów wsparcia dla sektora żywności ekologicznej w regionie łódzkim, omówienie jej znaczenia dla zdrowia człowieka, a także istotnych kwestii związanych z produkcją i promocją produktów ekologicznych.

Prosimy o mailowe lub telefoniczne potwierdzenie obecności do dnia 29 listopada br.

kontakt: rbwl@lodzkie.pl; 42 663 30 35, www.bruksela.lodzkie.pl

Program konferencji - PDF