Posiedzenie Zarządu Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego

W dniu 29 października 2019 roku, w siedzibie Biura Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Łodzi, odbyło się posiedzenie Zarządu IRWŁ, które otworzył i poprowadził Prezes Zarządu IRWŁ -Bronisław Węglewski.
W posiedzeniu wzięli udział członkowie Zarządu IRWŁ: Andrzej Komala, Ewa Bednarek, Adam Michaś, Jacek Ossowicz, Delegat IRWŁ do KRIR – Jerzy Wróbel, oraz zaproszeni goście: wykonawca budowy, firma BUD – GIPS- reprezentowana przez właściciela -Zbigniewa Borka wraz z kierownikiem robót budowlanych, a także Inspektor Nadzoru Budowlanego- Zbigniew Pietroń.

Głównym tematem spotkania było omówienie spraw związanych z inwestycją na działce IRWŁ przy Beskidzkiej nr 124 – spotkanie z wykonawcą robót, inspektorem nadzoru w celu zgłoszenia odbioru i uzyskania decyzji na użytkowanie.

W kolejnej części posiedzenia Zarząd dokonał omówienia wniosków w sprawie zmiany przeznaczenia gruntów leśnych na cele nieleśne, złożonych przez: Burmistrza Miasta i Gminy Tuszyn, Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn, oraz wniosków w sprawie zmiany przeznaczenia gruntów rolnych na cele nierolnicze, złożonych przez: Wójta Gminy Moszczenica, Wójta Gminy Wola Krzysztoporska. Zarząd do przedmiotowych wniosków nie wniósł uwag i zaopiniował pozytywnie.

W związku z wyczerpaniem porządku obrad, Prezes Zarządu, dokonał zamknięcia posiedzenia.