Rada Powiatowa IRWŁ w Poddębicach na Skierniewickim Święcie Kwiatów

W dniu 16 września 2017r. Rada Powiatowa IRWŁ w Poddębicach zorganizowała wyjazd na XL Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw. Uczestnikami wyjazdu byli mieszkańcy powiatów: poddębickiego, łęczyckiego oraz zgierskiego. Corocznym punktem inicjującym Święto jest mieniąca się tysiącami kolorów parada. Skierniewickie Targi Ogrodniczo-Rolne są niepowtarzalną okazją, aby zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie upraw i hodowli  dla wystawców, przedsiębiorców, prywatnych wytwórców, a także instytucji związanych z ogrodnictwem, sadownictwem i szkółkarstwem. Mogliśmy zapoznać się z przebogatą ofertą produktów oferowanych przez sprzedawców z kraju i zagranicy oraz odmian roślin i regionalnych specjałów – kulinarnych, rzemieślniczych, artystycznych.  Każdy znalazł  tu coś dla siebie!

Iwona Sikorska

Specjalista ds. obszarów wiejskich