Rada Powiatowa IRWŁ w Sieradzu zaprasza na szkolenie chemizacyjne

W imieniu Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Sieradzu zapraszam Państwa na szkolenie, które odbędzie się w dniu: 03.03.2018 r. (sobota) w Hodowli Roślin Kalinowa, gmina Błaszki o godz. 10. Tematyka szkolenia to stosowania środków ochrony roślin przy użyciu sprzętu naziemnego tzw. „szkolenie chemizacyjne”. Zgodnie z obowiązującymi przepisami - ustawą o ochronie roślin i zasadami wzajemnej zgodności - osoba wykonująca zabiegi ochrony roślin za pomocą środków ochrony roślin musi posiadać specjalistyczną wiedzę potwierdzoną zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie zachowuje ważność przez okres 5 lat od dnia ukończenia szkolenia chemizacyjnego. Opłata za kurs uzupełniający (7 godzin) wynosi 80 zł (wpłata na kursie). Na szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje bezpłatnie notatnik rolnika - ewidencja zabiegów ochrony roślin.

Liczba miejsc ograniczona!

Uwaga! Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa telefoniczne lub SMS-em pod nr tel. 511-124-538

Zapraszam!

Jan Kołodziejczyk