WSPOMNIENIA Z ZIMOWISKA W ZAKOPANEM

Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego – Biura Powiatowe w Pajęcznie i Radomsku we współpracy ze Związkiem Zawodowym Centrum Narodowe Młodych Rolników-Zarząd Krajowy zorganizowały w dniach od 16 do 25 stycznia 2017 roku wyjazd dla dzieci rolników na zimowisko do Zakopanego. Wypoczynek zimowy w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników.

Ciekawie zorganizowany czas pozwolił na wspaniałą zabawę, mnóstwo atrakcji i moc niespodzianek. Uczestnicy mieli okazję zwiedzać Zakopane, Krupówki (smakowite oscypki), Krzeptówki i wiele innych zakątków. Aura sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu. Dużym powodzeniem cieszyło się wspaniałe lodowisko, a także możliwość zwiedzania skoczni narciarskich. Dzieci korzystały również z zabawy na basenie w Aquaparku w Zakopanem oraz z gier (m.in. kręgle). Odbył się również chrzest kolonijny dla uczestników, którzy pierwszy raz wyjechali zimowisko. Wieczory w Ośrodku Wypoczynkowym ,,Pod Modrzewiami” umilały dzieciom dyskoteki, zabawy i gry w świetlicy. Nad wszystkim czuwała dobrze zorganizowana kadra opiekunów.

Do domów dzieci wróciły wzbogacone bagażem doświadczeń, dobrym  humorem i nowymi znajomościami.

Zapraszamy wkrótce – tym razem na wypoczynek letni.

Zainteresowanych tematem prosimy o zaglądanie na naszą stronę internetową i zgłaszanie się do Biur Powiatowych IRWŁ, gdzie w stosownym terminie będziemy informować o naborze na kolonie letnie.

Irena Biecuszek

BP IRWŁ w Pajęcznie