Zapraszamy na szkolenia „Normy i wymogi wzajemnej zgodności w województwie łódzkim” z uwzględnieniem obowiązujących zmian

Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zs. w Bratoszewicach oraz Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego zapraszają na szkolenia  na temat: „Normy i wymogi wzajemnej zgodności w województwie łódzkim” z uwzględnieniem obowiązujących zmian.

Szkolenia Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego rozpoczynają się od 28 lutego do 9 kwietnia 2019 roku i są na wykazie zaznaczone kolorem zielony. Zapraszamy!

Harmonogram szkoleń

Szkolenie współfinansowane środków Unii Europejskiej w  ramach  działania „Transfer wiedzy i działalność informacyjna” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 dla poddziałania 1.1 „Wsparcie dla działań w zakresie kształcenia zawodowego i nabywania umiejętności” Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.