4 w roku 2021, a 9  w VI  kadencji posiedzenie Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Skierniewickiego

W dniu  10.12.2021 odbyło się 4 w roku 2021, a 9  w VI  kadencji posiedzenie Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego Powiatu  Skierniewickiego w Woli Pękoszewskiej,  gm. Kowiesy.

W posiedzeniu uczestniczyli delegaci Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego z powiatu skierniewickiego oraz zaproszeniu goście: w- ce Starosta Skierniewicki Tadeusz Grotkowski, Dyrektor Biura Regionalnego TUW „TUW” w Łodzi - Anna Bieniawska, vicedyrektor Biura Regionalnego TUW „TUW” w Łodzi - Katarzyna Białek Traut oraz Ryszard Pawlewicz - Dyrektor Biura PUP w Skierniewicach. Zostali zaproszeni również sąsiedzi z powiatu rawskiego w osobach Przewodniczącego Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Rawskiego Sylwestra Liberę

i delegatkę Rady Małgorzatę Rosę.

Pani Dyrektor Anna Bieniawska przedstawiła sprawozdanie z działalności TUW „TUW”. Zwróciła uwagę na ubezpieczenia w ramach pakietu „Super Rolnik 2021”. Wskazała, co można dodatkowo ubezpieczyć w ramach tego pakietu.

Pani Dyrektor poprosiła zebranych, aby zachęcali do korzystania z produktów Towarzystwa i poprosiła o rozpropagowanie informacji o tych ubezpieczeniach.

W dyskusji głos zabrali również: Roman Rosiński, Renisław Siekiera, Jankowska Celina, Jacek Dziuda.

Sprawy bieżące dotyczące zarówno działalności Rady Powiatowej, jak również Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego przedstawił Członek Zarządu IRWŁ Jacek Ossowicz,  jednocześnie Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Skierniewckiego.

Obecni na spotkaniu goście krótko podsumowali efekty działalności i współpracy ich firm z naszą Radą Powiatową IRWŁ Powiatu Skierniewickiego.

Wspólnie połamano się opłatkiem, złożono życzenia noworoczne na rok 2022 i degustowano potrawy świąteczne  przygotowane przez panie z miejscowego KGW.

Grażyna Olszewska

Biuro Powiatowe IRWŁ w Skierniewicach