Członkowie Rad Powiatowych Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego

CZŁONKOWIE RAD POWIATOWYCH IZBY ROLNICZEJ WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO - VI KADENCJA (2019-2023)

POWIAT BEŁCHATOWSKI

Miasto Bełchatów

Teresa Maria Herudzińska

Gmina Bełchatów

Beata Mariola Puch

Bogumiła Robak

Gmina Drużbice

Piotr Kociołek – Przewodniczący

mandat nieobsadzony

Gmina Kleszczów

Daniel Gajda

Gmina Kluki

Lilla Pajor

Cezary Jerzy Zochniak

Gmina Rusiec

Marek Janusz Słomian

Marcin Śmiałkowski

Gmina Szczerców

Andrzej Tadeusz Rzepkowski

Janusz Frydrychowski – Delegat

Gmina Zelów

Barbara Biesaga

Mandat nieobsadzony

 

POWIAT BRZEZIŃSKI

Miasto Brzeziny

Jarosław Balwierczyk

Gmina Brzeziny

Sławomir Jędrzejczyk

Andrzej Stefan Kudlik  

Gmina Dmosin

 Arkadiusz Tomasz Krakowiak

Eugeniusz Supera – Przewodniczący

Gmina Jeżów

Anna Maria Guzek

Anna Ewa Strzyżewska

Gmina Rogów

Dorota Magdalena Kołodziejczyk – Delegat

Barbara Lubczyńska

 

POWIAT KUTNOWSKI

Gmina Bedlno

Andrzej Robert Górczyński – Delegat

Konrad Eugeniusz Olejniczak

Gmina Dąbrowice

Grzegorz Dropiński

Mandat nieobsadzony

Gmina Krośniewice

Elżbieta Ewa Kacprzak

Krzysztof Mariusz Kołodziejski

Gmina Krzyżanów

Halina Orlikowska

Wiesława Pabin

Gmina Kutno

Jan Olesiński

Paweł Workowski

Gmina Łanięta

Andrzej Grochowski

Zdzisław Michalski

Gmina Nowe Ostrowy

Krzysztof Juliusz Głowacki

Krzysztof Zdziarski

Gmina Oporów

Robert Zbigniew Pawlikowski

Marcin Szafran

Gmina Strzelce

Włodzimierz Jaworski – Przewodniczący

Mandat nieobsadzony

Gmina Żychlin

Rafal Gątarek

Henryk Wojciech Studziński

 

POWIAT ŁASKI

Gmina Buczek

Danuta Czupryniak

Bronisław Węglewski - Przewodniczący

Miasto-Gmina Łask

Monika Mrowińska

Jacek Nowicki

Gmina Sędziejowice

Arkadiusz Kałuża

Marek Jan Krawczyk

Gmina Widawa

Iwona Barbara Mamzer – Delegat

Rafał  Szymon Pokorski

Gmina Wodzierady

Daniel Gil

Paweł Nita

 

POWIAT ŁĘCZYCKI

Gmina Daszyna

Dariusz Stanisław Sienny

Grzegorz Marek Zduńczyk

Gmina Góra Św. Małgorzaty

Zbigniew Andrzej Marczak – Przewodniczący

Radosław Sylwester Przybylak

Gmina Grabów

Sławomir Antoni Jędrzejczak

Krzysztof  Ogórek – Delegat

Gminy Łęczyca

Janusz Andrzej Góra

Michał Sławomir Marczak

Gmina Piątek

Małgorzata Gabryelczak

Piotr Paweł Kalusiński

Gmina Świnice Warckie

Paweł Telesfor Leszczyński

Krzysztof Wróblewski

Gmina Witonia

Małgorzata Klimczak

Dariusz Radosław Kowalczyk

 

POWIAT ŁOWICKI

Gmina Bielawy

Ireneusz Gralak

Sylwia Barbara Łuczak

Gmina Chąśno

Rafał Gawroński

Dominik Grzegorz Uczciwek

Gmina Domaniewice

Józef Jan Kolec

Roman Paweł Wodzyński – Przewodniczący

Gmina Kiernozia

Łukasz Skonieczny

Waldemar Kobierecki

Gmina Kocierzew Południowy

Janusz Staniszewski

Waldemar Jan Wojciechowski – Delegat

Miasto Łowicz

Henryk Gładki

Gmina Łowicz

Janusz Roman Kołucki

Grzegorz Jacek Domińczak

Gmina Łyszkowice

Patrycja Krystyna Gąsecka-Frankowska

Andrzej Marat

Gmina Nieborów

Grażyna Justyna Haczykowska

Włodzimierz Tomczak

Gmina Zduny

Andrzej Grzegorz Dałek

Tomasz Jaros

 

POWIAT ŁÓDZKI-WSCHODNI

Gmina Andrespol

Jan Woźniak

Gmina Brójce

Aleksandra Teresa Brdoń

Marcin Piotr Derach – Delegat

Miasto Koluszki

Marek Sałata

Marcin Szadkowski

Gmina Nowosolna

Leopold Zbigniew Piestrzeniewicz

Miasto Rzgów

Michał Owczarek – Przewodniczący

Adam Prądzyński

Miasto Tuszyn

Zbigniew Smyczek

Piotr Zarzycki

Miasto Łódź

Łukasz Lasoń

 

POWIAT OPOCZYŃSKI

Gmina Białaczów

Stanisław Firkowski

Anna Krzysztofik

Gmina Drzewica

Henryk Worach

rezygnacja z mandatu

Gmina Mniszków

Marian Antoni Czerczak

Piotr Rafał Marcinkowski

Gmina Opoczno

Marian Stanisław Jurek

Milewski Bartosz

Gmina Paradyż

Krzysztof, Stanisław Juszyński – Delegat

Tomasz Wach

Gmina Poświętne

Bolesław Kacprzak

Marian Kacprzak – Przewodniczący
Gmina Sławno

Krzysztof Bielas

Jacek Marek Pawlik

Gmina Żarnów

Krzysztof Ciach

Tomasz Pacyniak

 

POWIAT PABIANICKI

Gmina Dłutów

Jan Andrzej Chojecki – Delegat

Tomasz Kamil Śpionek

Gmina Dobroń

Sławomir Dychto

Marcin Góral

Miasto Konstantynów

Aleksy Henryk Sobczak

Gmina Ksawerów

Konrad Otomański

Gmina Lutomiersk

Marcin Marian Cierpikowski

Piotr Kądziela

Miasto Pabianice

Halina Błoch

Gmina Pabianice

Grzegorz Henryk Antoniewski – Przewodniczący

Jacek Stanisław Kania

 

POWIAT PAJĘCZAŃSKI

Miasto i Gmina Działoszyn

Andrzej Konieczny

Jan Mirosław Madej

Gmina Kiełczygłów

Monika Katarzyna Brożyna

Krzysztof Brzezowski

Gmina Nowa Brzeźnica

Jacek Stanisław Koziński

Tomasz Mariusz Tomaszewski

Gmina Rząśnia

Piotr Rozumek

Paweł Maciej Sikora – Przewodniczący

Gmina Siemkowice

Andrzej Błasiak

Jarosław Gasiecki – Delegat

Gmina Sulmierzyce

Jacek Zbigniew Andrysiak

Sławomir Borowiecki

 

POWIAT PIOTRKOWSKI

Miasto Piotrków Trybunalski

Sylwester Piotr Staniaszek

Gmina Aleksandrów

Daniel Michał Jasion Arkadiusz Rafał Kowalski

Gmina Czarnocin

Mariusz Kozub

Bogdan Turek

Gmina Gorzkowice

Rafał Paweł Gierlik

Elżbieta Komar

Gmina Grabica

Czesław Nieśmiałek

Tomasz Wachulec

Gmina Łęki Szlacheckie

Janusz Dominik Terka- Przewodniczący

Dariusz Jacek Wośko

Gmina Moszczenica

Mariusz Derendarz

Stanisław Kraska

Gmina Ręczno

Jan Filocha

Marek Kręglewski

Gmina Rozprza

Józef Piotr Kotas

Tomasz Marcin Pstrokoń

Gmina Sulejów

Kacprzyk Dorota

Dawid Marcin Matuszczyk

Gmina Wola Krzysztoporska

Magdalena Jadwiga Gajda

Ryszard Andrzej Olejnik

Gmina Wolbórz

Szymon Jakub Bogusławski - Delegat

Jacek Grzegorz Wlaźniak

 

POWIAT PODDĘBNICKI

Gmina Dalików

Leszek Chmielecki – Delegat

Marcin Szymczak

Gmina Pęczniew

Krzysztof  Marek Bekalarczyk

Ireneusz Marek Łazarek

Miasto i Gmina Poddębice

Robert Waldemar Leśniewicz

Andrzej Lodziński

Miasto i Gmina Uniejów

Tomasz Miłosz

Damian Nita

Gmina Wartkowice

Sylwester Bojanowski

Grzegorz Hajdas

Gmina Zadzim

Ewa Bednarek – Przewodnicząca  

Beata Stanisława Janaszkiewicz

 

POWIAT RADOMSZCZAŃSKI

Gmina Dobryszyce

Mariusz Zasępa

Gmina Gidle

Sławomir Barański

Marzena Romańczyk

Gmina Gomunice

Krzysztof Zdzisław Gaborski

Miasto i Gmina Kamieńsk

Mariusz Masiarek

mandat nieobsadzony

Gmina  Kobiele Wielkie

Kamil Marcin Olborski

Paweł Jarosław Starostecki

Gmina Kodrąb

Kamil Józef Staryga

Anna Janina Stolarczyk- Bryl

Gmina Lgota Wielka

Stanisław Kaczmarek

Michał Paweł Kubanik

Gmina Ładzice

Andrzej Jan Gruszczyński – Delegat

Michał Jarosław Porzeżyński

Gmina  Masłowice

 Karol Gajda

mandat nieobsadzony

Miasto i Gmina Przedbórz

Grzegorz Baran

mandat nieobsadzony

Gmina Radomsko

Ryszard Jaworski

Andrzej Komala – Przewodniczący

Miasto Radomsko

Grzegorz Olczyk

Gmina Wielgomłyny

Piotr Hasik

Stanisław Molik

Gmina Żytno

Kamil Grządziel

Waldemar Wierzbicki

 

POWIAT  RAWSKI

Miasto Gmina Biała Rawska

Sylwester Tadeusz Libera – Przewodniczący

Jacek Otulak

Gmina Cielądz

Małgorzata Aneta Rosa – Delegat

Grzegorz Adam Walczak

Miasto Rawa Mazowiecka

brak kandydata

Gmina Rawa Mazowiecka

Małgorzata Czajka

mandat nieobsadzony

Gmina Regnów

Mariusz Stanisław Cheba

Ilona Sumińska

Gmina Sadkowice

Paweł Piotr First

Grzegorz Sebastian Walczak

 

POWIAT  SIERADZKI

Gmina i Miasto Błaszki

Jan Kołodziejczyk - Przewodniczacy

Jerzy Wróbel – Delegat

Gmina Brąszewice

Krzysztof Jaros

Ewa Zatoń- Smok

Gmina Brzeźnio

Tadeusz Owczarek

Łukasz Tadeusz Przybyła

Gmina Burzenin

Roman Mariusz Łebzuch

Waldemar Andrzej Wajgert

Gmina Goszczanów

Andrzej Warszewski

Grzegorz Zdobych

Gmina Klonowa

Dariusz Perdek

Piotr Paweł Smok

Miasto Sieradz

Kamila Agnieszka Dobroń

Gmina Sieradz

Tomasz Świniarski

Rafał Wujda

Gmina i Miasto Warta

Rafał Baliński

Tomasz Marcin Pietrzak

Gmina Wróblew

Leszek Krzysztof Kluszczyński

Łukasz Artur Zając

Gmina i Miasto Złoczew

Stanisław Kałużny

Józef Kamiński

 

POWIAT SKIERNIEWICKI

Miasto Skierniewice

Zbigniew Magdziarz

Gmina Bolimów

Renisław Janusz Siekiera

Stanisław Olęcki

Gmina Głuchów

Rafał Kowalczyk

Michał Stanisław Mikołajczyk

Gmina Godzianów

Józef Pąśko

Gmina Kowiesy

Cezary Melon

Jacek Ossowicz – Przewodniczący

Gmina Lipce Reymontowskie

Jacek Dziuda

Gmina  Maków

Roman Blus

Jan Tyc

Gmina Nowy Kawęczyn

Piotr Paweł Adamczyk

mandat nieobsadzony

Gmina Skierniewice

Szymon Staniaka

Celina Jankowska

Gmina Słupia 

Roman Tadeusz Rosiński – Delegat

 

 

POWIAT TOMASZOWSKI

Gmina Będków

Sławomir Rybak

mandat nieobsadzony

Gmina Budziszewice

Paweł Antkowicz

Gmina Czerniewice

Piotr Jan Bielicki

Dariusz Anatol Kowalczyk – Przewodniczący

Gmina Inowłódz

Elżbieta Małgorzata Bernaciak

Gmina Lubochnia

Dawid Michał Bąbos

Ewa Sygitowicz

Gmina Rokiciny

Michał Białek

Wiesław Jan Lewandowski

Gmina Rzeczyca

Adam Jankowski

Wiesław Zbigniew Korecki

Miasto Tomaszów Maz.

Kazimierz Fryziel

Gmina Tomaszów Maz.

Jan Bogdan Tomanek

Jarosław Ruta

Gmina Ujazd

Rafał Mariusz Chwaliński

Mariusz Jacek Kotynia

Gmina Żelechlinek

Bogumił Andrzej Łuczkowski

Paweł Mariusz Rochala – Delegat

 

POWIAT WIELUŃSKI

Gmina Biała

Marek Krzysztof Kosiński

Janusz Roman Kubski

Gmina Czarnożyły

Rafał Rösner

Marcin Mikołajczyk

Gmina Konopnica

Jacek Grzegorz Kurowski

Jolanta Mitka

Gmina Mokrsko

Marek Pietras

Zbigniew Szkudlarek – Delegat

Gmina Osjaków

Henryka Dubecka

Alina Nawojska

Gmina Ostrówek

Adam Nowak

mandat nieobsadzony

Gmina Pątnów

Stanisław Gawlak

Mirosław Wiatr

Gmina Skomlin

Justyna Budziak

Paweł Bolesław Jaśko

Miasto - Gmina Wieluń

Krzysztof Jan Wróbel – Przewodniczący

Kazimierz Leszek Walcis

Gmina Wierzchlas

Tomasz Klasa

Katarzyna Papierkowska

 

POWIAT WIERUSZOWSKI

Gmina Bolesławiec

Józef Wosiński

mandat nieobsadzony

Gmina Czastary

Adam Ciećka – Delegat

Jan Adam Dura

Gmina Galewice

Jerzy Józef Karsznia – Przewodniczący

Stanisław Michał Pichlak

Gmina Lututów

Arkadiusz Dębski

Grzegorz Wrzosek

Gmina  Łubnice

Piotr Hyłka

Adam Józef Nowak

Gmina Sokolniki

Ewa Maria Jopek

Gabriela Katarzyna Malik

Miasto – Gmina Wieruszów

Marek Ociepa

mandat nieobsadzony

 

 

POWIAT ZDUŃSKOWOLSKI

Miasto-Gmina Szadek

Krzysztof Jan Nowak - Delegat

Edyta Mularczyk Szuster

Gmina Zapolice

Zenon Jan Kowalski – Przewodnczący

Wiesław Rumpel

Miasto Zduńska Wola

Dawid Kopytek

Gmina Zduńska Wola

Henryk Gudaś

Krzysztof Jończyk

 

POWIAT ZGIERSKI

Aleksandrów Łódzki

Adam Michaś – Delegat

Jarosław Sikorski

Miasto Głowno

Marzena Anna Lenart

Gmina Głowno

Dariusz Kierus

Krzysztof Edward Kucharczyk

Miasto Ozorków

Włodzimierz Jabłoński

Gmina Ozorków

Dariusz Kluska

Marek Wołowski

Gmina Parzęczew

Kazimierz Adam Kurtasiński

Honorata Anna Zajączkowska

Gmina Stryków

Waldemar Stanisław Sender

Jarosław Adam Włodarczyk

Miasto Zgierz

Krzysztof Kozłowski

Gmina Zgierz

Jerzy Stanisław Kuzański – Przewodniczący

Adam Marcin Rembisz

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

CZŁONKOWIE RAD POWIATOWYCH IZBY ROLNICZEJ WOJEWÓDZTWA ŁODZKIEGO - V KADENCJA 

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Bełchatowskim

Miasto Bełchatów
Herudzińska Teresa Maria

Gmina Bełchatów
Robak Bogumiła;  Rzepecka Mariola Barbara

Gmina Drużbice
Bara Grzegorz Franciszek;  Grygielski Zbigniew Andrzej

Gmina Kleszczów
Gajda Daniel

Gmina Kluki
Maziarz Czesław Adam;  Zochniak Cezary Jerzy

Gmina Rusiec
Słomian Marek;  Śmiałkowski Marcin – delegat

Gmina Szczerców
Frydrychowski Janusz Piotr – przewodniczący;  Niewiadomski Witold Józef

Gmina Zelów
Biesaga Barbara; Solecki Zygmunt

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Brzezińskim

Miasto Brzeziny
Balwierczyk Jarosław

Gmina Brzeziny
Kobus Sławomir;  Wilamek Tomasz

Gmina Dmosin
Krakowiak Arkadiusz Tomasz;  Supera Eugeniusz – przewodniczący

Gmina Jeżów
Guzek Anna Maria;  Piechota Tomasz

Gmina Rogów
Kołodziejczyk Dorota Magdalena – delegat;  Susik Ryszard Maciej

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Kutnowskim

Gmina Bedlno
Górczyński Andrzej Robert – delegat;  Olejniczak Konrad Eugeniusz

Gmina Dąbrowice
Dropiński Grzegorz;  Jarka Tomasz

Gmina Krośniewice
Kołodziejski Krzysztof Mariusz;  Zasadzki Adam

Gmina Krzyżanów
Jabłoński Roman;  Trawczyński Radosław Michał

Gmina Kutno
Olesiński Jan Jacek;  Starbała Tomasz Piotr

Gmina Łanięta
Anglard Jakub;  Szczęsny Tomasz

Gmina Nowe Ostrowy
Głowacki Krzysztof Juliusz;  Zdziarski Krzysztof

Gmina Oporów
Pawlikowski Robert Zbigniew;  Szafran Marcin

Gmina Strzelce
Jaworski Włodzimierz – przewodniczący;  Lewandowski Andrzej

Miasto-Gmina Żychlin
Kowalski Władysław;  Materka Marek Andrzej

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Łaskim

Gmina Buczek
Czupryniak Danuta;  Węglewski Bronisław – przewodniczący

Miasto-Gmina Łask
Mrowińska Monika;  Nowicki Jacek

Gmina Sędziejowice
Krawczyk Marek Jan – delegat;  Rębacz  Wiesław Stanisław

Gmina Widawa
Mamzer Iwona Barbara;  Woźniak Rafał Piotr

Gmina Wodzierady
Gil Daniel Artur;  Płonek Marek Piotr

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Łęczyckim

Gmina Daszyna
Wojtera Zbigniew Stanisław;  Zduńczyk Grzegorz Marek

Gmina Góra Świętej Małgorzaty
Cybulska Aneta Janina;  Marczak Zbigniew Andrzej

Gmina Grabów
Darolewski Jan Włodzimierz;  Wojtera Marek Jacek

Gmina Łęczyca
Góra Janusz Andrzej;  Stolińska Izabela Maria

Gmina Piątek
Gabryelczak Małgorzata – przewodnicząca;  Michalak Paweł Piotr

Gmina Świnice Warckie
Augustyniak Sławomir Antoni;  Matusiak Leszek

Gmina Witonia
Kobus Radosław Michał;  Kowalczyk Dariusz Jarosław – delegat

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Łowickim

Gmina Bielawy
Gralak Ireneusz;  Łuczak Sylwia

Gmina Chąśno
Górajek Mirosław Leszek;  Żyto Tadeusz

Gmina Domaniewice
Kolec Józef Jan;  Wodzyński Roman Paweł

Gmina Kiernozia
Wasilewski Janusz;  Żurek Kordian Stefan

Gmina Kocierzew Południowy
Staniszewski Janusz;  Wojciechowski Waldemar Jan

Miasto Łowicz
Gładki Henryk

Gmina Łowicz
Kołucki Janusz Roman;  Sujkowski Jan

Gmina Łyszkowice
Marat Andrzej;  Zawadzka Małgorzata

Gmina Nieborów
Bakalarski Wojciech;  Soliński Robert

Gmina Zduny
Wrona Donata Agnieszka – delegat;  Znyk Jan – przewodniczący

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Łódzkim-Wschodnim

Gmina Andrespol
Woźniak Jan – przewodniczący

Gmina Brójce
Derach Marcin Piotr;  Brdoń Aleksandra Teresa

Miasto-Gmina Koluszki
Sałata Bogdan – delegat;  Słaby Tadeusz

Gmina Nowosolna
Berent Aleksandra;  Miasto-Gmina Rzgów

Prądzyński Adam
Owczarek Michał

Miasto Gmina Tuszyn
Busiakiewicz Grzegorz;  Smyczek Zbigniew

Miasto Łódź
Lenart Marzena

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Opoczyńskim

Gmina Białaczów
Firkowski Stanisław;  Krzysztofik Anna

Miasto-Gmina Drzewica
Barul Stanisław;  Gapys Andrzej Dariusz

Gmina Mniszków
Marcinkowski Piotr Rafał;  Tarnawski Mariusz Krzysztof

Miasto-Gmina Opoczno
Dorocińska Elżbieta Ewa;  Jurek Marian Stanisław

Gmina Paradyż
Ignerowicz Robert Andrzej;  Juszyński Krzysztof Stanisław – delegat

Gmina Poświętne
Kacprzak Bolesław;  Kacprzak Marian – przewodniczący

Gmina Sławno
Bielas Krzysztof;  Ogłoziński Wojciech Dominik

Gmina Żarnów
Ciach Krzysztof Roman;  Pacyniak Tomasz

Rada powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Pabianickim

Gmina Dłutów
Chojecki Jan Andrzej – delegat;  Dzierżawski Czesław Józef – przewodniczący

Gmina Dobroń
Dychto Sławomir;  Korczak Wiesław Kazimierz

Miasto Konstantynów Łódzki
Sobczak Aleksy

Gmina Ksawerów
Otomański Konrad

Gmina Lutomiersk
Cierpikowski Marcin;  Kądziela Piotr

Miasto Pabianice
Błoch Halina

Gmina Pabianice
Antoniewski Grzegorz Henryk;  Lubowicka Maria
 
Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Pajęczańskim

Miasto-Gmina Działoszyn
Madej Jan Mirosław;  Wojtaszczyk Łukasz – delegat

Gmina Kiełczygłów
Bednarek Ireneusz Edward;  Brzezowski Krzysztof

Gmina Nowa Brzeźnica
Koziński Jacek Stanisław – przewodniczący;  Zięba Aleksandra Renata

Miasto- Gmina Pajęczno
Bednarska Katarzyna Dominika;  Tokarski Dariusz

Gmina Rząśnia
Jaworski Jacek;  Sikora Paweł Maciej

Gmina Siemkowice
Błasiak Andrzej Józef;  Gasiecki Jarosław Piotr

Gmina Strzelce Wielkie
Borowiec Wiesław;  Perczak Józef

Gmina Sulmierzyce
Boroń Dariusz Zbigniew;  Trajdos Danuta Stanisława

Rada Powiatowa  Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Piotrkowskim

Miasto Piotrków Trybunalski
Staniaszek Sylwester Piotr

Gmina Aleksandrów
Hume Adam Andrzej;  Kowalski Arkadiusz Rafał

Gmina Czarnocin
Jakiel Dariusz Roman;  Rejniak Zbigniew Piotr

Gmina Gorzkowice
Komar Elżbieta;  Kowalski Tomasz Józef – przewodniczący

Gmina Grabica
Kujawski Tomasz Edward;  Mroczkowski Ryszard Jan

Gmina Łęki Szlacheckie
Terka Janusz Dominik;  Wośko Dariusz Jacek

Gmina Moszczenica
Janiec Agnieszka Krystyna;  Kraska Stanisław Stefan

Gmina Ręczno
Kręglewski Marek Tomasz;  Żak Andrzej Jakub

Gmina Rozprza
Pstrokoń Tomasz Marcin;  Tarnowski Maciej

Miasto-Gmina Sulejów
Komisarczyk Dorota;  Pietrykowski Bogdan – delegat

Gmina Wola Krzysztoporska
Olejnik Ryszard;  Wójtowicz Agnieszka Urszula

Gmina Wolbórz
Kula Grzegorz Józef;  Swarbuła Paweł Zygmunt

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Poddębickim

Gmina Dalików
Chmielecki Leszek;  Gortat Mariusz Andrzej – delegat

Gmina Pęczniew
Bekalarczyk Krzysztof Marek;  Domżał Piotr Wojciech

Miasto Poddębice
Leśniewicz Robert Waldemar;  Lodziński Andrzej

Gmina Uniejów
Nita Damian;  Urbaniak Paweł Zygmunt

Gmina Wartkowice
Hajdas Grzegorz;  Świątczak Leonard Jan

Gmina Zadzim
Bednarek Ewa – przewodnicząca;  Janaszkiewicz Karol Piotr

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Radomszczańskim

Gmina Dobryszyce
Koper Karol Jerzy

Gmina Gidle

Barański Sławomir Jan, Romańczyk Marzena Agnieszka  

Gmina Gomunice

Gaborski Krzysztof Zdzisław

Miasto-Gmina Kamieńsk  

Dworzyńska Jolanta Ewa, Miśkiewicz Anna Zofia

Gmina Kobiele Wielkie
Lesiakowski Łukasz, Olborski Kamil Marcin

Gmina Kodrąb
Staryga Kamil Józef, Stolarczyk-Bryl Anna Janina

Gmina Lgota Wielka
Kaczmarek Stanisław, Wiatrak Waldemar

Gmina Ładzice
Gruszczyński Andrzej Jan – delegat, Porzeżyński Michał

Gmina Masłowice
Gajda Karol, Wiśnicki Tomasz Rafał

Miasto-Gmina Przedbórz
Baran Grzegorz, Cieślik Jan Witold

Gmina Radomsko
Jaworski Ryszard Franciszek, Komala Andrzej Jan – przewodniczący

Miasto Radomsko
Olczyk Grzegorz Alojzy 

Gmina Wielgomłyny

Gaik Henryka, Hasik Piotr Michał

Gmina Żytno
Krzyżkowski Janusz, Wierzbicki Waldemar Jacenty

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Rawskim

Miasto-Gmina Biała Rawska
Libera Sylwester Tadeusz;  Otulak Jacek

Gmina Cielądz
Gaca Michał Piotr;  Rosa Małgorzata Aneta – delegat

Gmina Rawa Mazowiecka
Badur Tadeusz;  Czajka Małgorzata

Gmina Regnów
Cheba Mariusz Stanisław – przewodniczący;  Sumiński Krzysztof

Gmina Sadkowice
Chylak Piotr;  Feller Łukasz

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Sieradzkim

Miasto-Gmina Błaszki
Kołodziejczyk Jan – przewodniczący;  Wróbel Jerzy - delegat

Gmina Brąszewice
Jaros Krzysztof Marcin;  Zaton – Smok Ewa

Gmina Brzeźnio
Owczarek Tadeusz;  Przybyła Łukasz Tadeusz

Gmina Burzenin
Łebzuch Roman Mariusz;  Wejgert Waldemar Andrzej

Gmina Goszczanów
Piekarski Dariusz;  Warszewski Andrzej Grzegorz

Gmina Klonowa
Gołdyn Jerzy Bogdan;  Smok Piotr Paweł

Miasto Sieradz
Wojciechowski Jerzy

Gmina Sieradz
Ograbek Zbigniew Piotr;  Dobroń Kamila Agnieszka

Miasto-Gmina Warta
Baliński Tomasz Mikołaj;  Krzywański Rafał Antoni

Gmina Wróblew
Goździewicz Witold;  Kokoszka Sebastian Andrzej

Miasto Złoczew
Kałużny Stanisław;  Piesyk Wojciech

Rady powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Skierniewickim

Miasto Skierniewice
Szczepanik Franciszek Zenon

Gmina Bolimów
Ozga-Flejszer Beata;  Siekiera Remisław

Gmina Głuchów
Kowara Andrzej Tomasz – przewodniczący;  Mikołajczyk Michał Stanisław

Gmina Godzianów
Pąśko Józef

Gmina Kowiesy
Ossowicz Jacek – delgat;  Wróblewski Marek

Gmina Lipce Reymontowskie
Dziuda Jacek

Gmina Maków
Blus Roman Krystyn;  Sałek Kazimierz

Gmina Nowy Kawęczyn
Adamczyk Piotr Paweł;  Góral Tomasz

Gmina Skierniewice
Skarzyńska Lucja Beata;  Wójcicki Andrzej

Gmina Słupia
Rosiński Roman Tadeusz

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa  Łódzkiego
w Powiecie Tomaszowskim

Gmina Będków
Rybak Sławomir Andrzej;  Sałata Mirosław Jan

Gmina Budziszewice
Grad Grzegorz Roman

Gmina Czerniewice
Bielicki Piotr Jan;  Kowalczyk Dariusz Anatol – przewodniczący

Gmina Inowłódz
Bernaciak Elżbieta Małgorzata

Gmina Lubochnia
Skuza Magdalena;  Sygitowicz Ewa Monika – delegat

Gmina Rokiciny
Lewandowski Wiesław Jan;  Sadowski Ireneusz Tomasz

Gmina Rzeczyca
Jankowski Adam;  Kępa Andrzej Stanisław

Miasto Tomaszów Mazowiecki
Fryziel Kazimierz

Gmina Tomaszów Mazowiecki
Sęk Marian Henryk;  Tomanek Jan Bogdan

Gmina Ujazd
Aleksandrowicz Sławomir Józef;  Kotynia Mariusz Jacek

Gmina Żelechlinek
Dobrowolski Rafał;  Rochala Paweł Mariusz

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województw Łódzkiego
w Powiecie Wieluńskim

Gmina Biała
Kosiński Marek;  Kubski Janusz

Gmina Czarnożyły
Stępień Józef – przewodniczący;  Rősner Rafał

Gmina Konopnica
Kurowski Jacek;  Olbiński Jan

Gmina Mokrsko
Pietras Marek;  Szkudlarek Zbigniew

Gmina Osjaków
Dubecka Henryka;  Nawojska Alicja

Gmina Ostrówek
Nowak Adam

Gmina Pątnów
Gawlak Stanisław;  Wiatr Mirosław

Gmina Skomlin
Jaśko Paweł;  Kucharek Kinga

Miasto-Gmina Wieluń
Walas Kazimierz;  Wróbel Krzysztof – delegat

Gmina Wierzchlas
Klasa Tomasz;  Stępińska Agata

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Wieruszowskim

Gmina Bolesławiec
Kubiński Dariusz;  Wosiński Józef

Gmina Czastary
Ciećka Adam;  Dura Jan

Gmina Galewice
Karsznia Jerzy – przewodniczący;  Siwik Mirosława

Gmina Lututów
Dębski Arkadiusz;  Jadwiszczak Kazimierz

Gmina Łubnice
Maślanka Maria;  Starek Ryszard – delegat

Gmina Sokolniki
Jeżykowski Marian;  Jopek Ewa

Miasto-Gmina Wieruszów
Kupietz Prakseda;  Ociepa Marek

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Zduńskowolskim

Miasto-Gmina Szadek
Nowak Krzysztof Jan – delgat;  Bejmert Agnieszka

Gmina Zapolice
Kowalski Zenon – przewodniczący;  Rumpel Wiesław

Miasto Zduńska Wola
Nowak Krzysztof Hubert

Gmina Zduńska Wola
Gudaś Henryk;  Jonczyk Krzysztof Włodzimierz

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Zgierskim

Miasto Gmina Aleksandrów Łódzki
Sikorski Grzegorz;  Michaś Adam Wojciech – delegat

Miasto Głowno
Lenart Wojciech

Gmina Głowno
Kucharczyk Krzysztof Edward;  Kierus Dariusz

Miasto Ozorków
Jabłoński Włodzimierz Kazimierz

Gmina Ozorków
Wołowski Marek Józef;  Graczyk Tomasz Stanisław

Gmina Parzęczew
Pietruszewski Włodzimierz Adam;  Kurtasiński Kazimierz Adam

Miasto-Gmina Stryków
Niźnikowski Szymon;  Walak Daniel Zenon

Miasto Zgierz
Kozłowski Krzysztof

Gmina Zgierz
Bratus Benedykt;  Kuzański Jerzy Stanisław – przewodniczący

Miasto Łódź
Marzena Lenart