IV Posiedzenie Nadzwyczajnej Komisji Problemowej KRIR do spraw opracowania propozycji rozwiązań dotyczących strat w rolnictwie spowodowanych przez zjawiska atmosferyczne, ubezpieczeń rolnych, szkód łowieckich i ustroju rolnego

W dniu 9 stycznia 2017 r. odbyło się IV posiedzenie Nadzwyczajnej Komisji Problemowej do spraw opracowania propozycji rozwiązań dotyczących strat w rolnictwie spowodowanych przez zjawiska atmosferyczne, ubezpieczeń rolnych, szkód łowieckich i ustroju rolnego, która została powołana przez Krajową Radę Izb Rolniczych.

Komisja omówiła sprawy związane z rządowym projektem ustawy o zmianie ustawy - Prawo łowieckie oraz zmieniającego ustawę o zmianie ustawy - Prawo łowieckie (druk nr 1042).  Przygotowano również stanowisko do projektu ustawy, które przesłano do Przewodniczącego Sejmowej Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa i Przewodniczącej Podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia ww. projektu ustawy.

Stanowisko do pobrania >>>

(Źródło: KRIR)