Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego zaprasza na półkolonie

Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego informuje, że jest organizatorem realizacji zadania wypoczynku letniego w formie półkolonii w 2021 roku z programem promocji zdrowia
i profilaktyki zdrowotnej, dla dzieci i młodzieży urodzonych od 1 stycznia 2005 roku
i których co najmniej jedno z rodziców/opiekunów prawnych/ jest ubezpieczone w pełnym zakresie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym oraz wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim) lub pobiera rentę bądź emeryturę z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Półkolonie odbędą się przy uwzględnieniu określonych ograniczeń sanitarnych (wytyczne GIS, MZ i MEN) ogłoszonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Wypoczynek odbędzie się w ośrodkach spełniających wymagane warunki sanitarne zapewniające bezpieczeństwo, przeznaczone tylko dla wypoczynku dzieci i młodzieży.

Termin półkolonii - 28.06. - 09.07.2021 roku

Miejsce półkolonii - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Powstańców 1863 nr 6 w Sędziejowicach, 98-160 Sędziejowice.

Termin półkolonii – 19.07.- 30.07.2021 roku

Miejsce półkolonii – Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Buczku, ul. Szkolna 3, 98-113 Buczek.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Biurem Izby Rolniczej w Radomsku tel. 510 474 801 lub Izbą Rolniczą Województwa Łódzkiego tel. 42 632 70 21.

Wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży w formie turnusów wyjazdowych w 2021 roku został  dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 375,00 zł na każdego uczestnika.