Jubileuszowe posiedzenie IRWŁ powiatu skierniewickiego

W dniu 30.06.2017. w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Głuchowie odbyło się uroczyste Jubileuszowe posiedzenie Izby Rolniczej  Województwa Łódzkiego powiatu skierniewickiego.  Okazją spotkania było XX-lecie reaktywowania Izby Rolniczej Województwa Skierniewickiego, która rozpoczęła swoją działalność wiosną 1997 roku. W  wyniku reformy administracyjnej kraju z dniem 1 stycznia 1999 r. straciła status Izby Rolniczej Województwa Skierniewickiego a jej następcą prawnym została Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego , która objęła swoim zasięgiem teren województwa łódzkiego. W jubileuszowy spotkaniu uczestniczyli m.in. Dariusz Klimczak – Wicemarszałek Województwa Łódzkiego , Zarząd Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego reprezentowali: Bronisław Węglewski – Prezes, Andrzej Komala – Wiceprezes, Mariusz Cheba – członek zarządu,   Przewodniczący Rady Powiatu skierniewickiego Teresa Jędraszek oraz  Starosta Skierniewicki Mirosław Belina, Anna Bieniawska – Dyrektor Biura Regionalnego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych  „TUW” w Łodzi, wójtowie gmin z powiatu skierniewickiego   oraz przedstawiciele instytucji, organizacji działających na rzecz rolnictwa z terenu powiatu skierniewickiego oraz byli i obecni członkowie Rady Powiatowej IRWŁ w Skierniewicach .

Wszyscy  goście  otrzymali  pamiątkowe jubileuszowe medale oraz listy gratulacyjne .

Była okazja do wspomnień, wymiany doświadczeń oraz rozmów o dzisiejszym rolnictwie.

Wszystkim organizatorom, władzom gminnym ,sponsorom, paniom z poszczególnych kół Gospodyń Wiejskich Gminy GŁUCHÓW ,instytucjom którzy przyczynili się do przygotowania tej uroczystości składamy serdeczne podziękowania .

Andrzej Kowara                                                            Jacek Ossowicz

Przewodniczący                                                            Członek Walnego Zgromadzenia IRWŁ

Rady Powiatowej IRWŁ                                               z powiatu skierniewickiego

w Skierniewicach