Lutowe wydanie miesięcznika "W NOWEJ ROLI"

Szanowni Państwo, Już po raz kolejny mam przyjemność zaprosić Państwa na targi FERMA 2020 - XX Międzynarodowe Targi Ferma Bydła i XXIII Międzynarodowe Targi Ferma Świń i Drobiu, o których piszemy na stronie 8 i 9 tego wydania miesięcznika W NOWEJ ROLI. FERMA to znakomita okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami m.in. dotyczącymi genetyki, pasz, leków i preparatów weterynaryjnych, robotów udojowych, maszyn i urządzeń, czyli tego wszystkiego, co jest potrzebne do chowu i hodowli zwierząt. Tak jak w poprzednich latach interesująco zapowiadają się także wykłady naukowe. Zawsze cieszą się one olbrzymią frekwencją wśród wszystkich odwiedzających targi FERMA w Łodzi. I nic dziwnego, ponieważ to właśnie wtedy jest szansa na skonsultowanie się z najwybitniejszymi polskimi naukowcami i praktykami, m.in. prof. Pejsakiem czy prof. Kowalskim.

Miło mi również poinformować, że swoją obecność na debacie Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego oraz Ministerstwa Rolnictwa zapowiedzieli Pani Halina Szymańska Szefowa Kancelarii Prezydenta RP, Pan Jan Krzysztof Ardanowski – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także specjaliści administracji rządowej i samorządowej. Zapraszamy Państwa do dyskusji na tematy związane z polskim rolnictwem i jego rolą we Wspólnej Polityce Rolnej Unii Europejskiej.

Do zobaczenia w  14, 15 i 16 lutego w Łodzi!

Bronisław Węglewski

Prezes Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego