Posiedzenie Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Tomaszewskiego

W dniu 21 listopada 2022 roku w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się IV posiedzenie Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego Powiatu Tomaszowskiego. Posiedzenie otworzył, przeprowadził i zakończył Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Tomaszewskiego Pan Dariusz Kowalczyk. W posiedzeniu wzięli udział członkowie Rady Powiatowej IRWŁ w Tomaszowie Maz. oraz zaproszeni goście: Naczelnik Wydziału Geodezji i Kartografii Pan Daniel Karp, Wójt Gminy Inowłódz Pan Bogdan Kącki,  Członek Zarządu IRWŁ - Pan Jacek Ossowicz.

Porządek obrad został w pełni zrealizowany, omówione zostały następujące tematy.

Rada Powiatowa IRWŁ w Tomaszowie Maz. wydała pozytywną opinię:

W sprawie: wyrażenia zgody na zmianę przeznaczenia gruntów leśnych, niestanowiących własności Skarbu Państwa, na cele nieleśne, w projekcie Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Inowłódz w gminie Inowłódz – rejon kopalni piasku dz. 2070
i 2071, przeznaczonych pod: 1KDD – teren drogi publicznej klasy dojazdowej, 1PE – teren powierzchniowej eksploatacji kopalin – o łącznej powierzchni 1,9288 ha.

Informacje z pracy Zarządu Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego oraz relacje z najważniejszych wydarzeń, przedstawił Członek Zarządu IRWŁ - Pan Jacek Ossowicz.

Karolina Galińska

Specjalista ds. obszarów wiejskich oraz obsługi RP