Posiedzenie Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego Powiatu Łęczyckiego

W dniu  20 grudnia   2022 roku  w Restauracji  „Trzy Córy” Cedrowice Parcela odbyło się piąte w tym roku posiedzenie Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Łęczycy  wraz ze szkoleniem TUW „TUW”– ,,Obowiązkowe i nieobowiązkowe ubezpieczenia w rolnictwie”.

Obradom przewodniczył Zbigniew Marczak - Przewodniczący  Rady Powiatowej IRWŁ w Łęczycy. W posiedzeniu uczestniczyli delegaci IRWŁ w Łęczycy oraz zaproszeni goście – Pan Marcin Pachliński - Z-ca dyr. Biura Regionalnego TUW, Pan Łukasz Marciniak – Menager w TUW, Pani  Małgorzata Smela - Kierownik Powiatowego Zespołu  Doradztwa Rolniczego w Łęczycy, Pan Włodzimierz Lewandowski- Zastępca Dyrektora ŁODR w Bratoszewicach oraz przedstawiciele gmin.

Pani  Małgorzata Smela - Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Łęczycy przedstawiła  informację na temat Ekoschematów - nowych płatności dopłat bezpośrednich w latach 2023.

Pan Marcin Pachliński- Z-ca dyr. Biura Regionalnego TUW, Pan Łukasz Marciniak – Menager w TUW przeprowadzili szkolenie na temat – „Obowiązkowe i nieobowiązkowe ubezpieczenia w rolnictwie”.

Z uwagi na omówienie wszystkich punktów przyjętego porządku obrad, zamknięcia posiedzenia Rady powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Łęczycy dokonał Przewodniczący Rady Powiatowej Pan Zbigniew Marczak jednocześnie dziękując uczestnikom za przybycie i czynny udział w posiedzeniu.

Magdalena Studzińska

Specjalista ds. obszarów wiejskich