Rada Powiatowa IRWŁ Powiatu Kutnowskiego

W dniu 14 grudnia 2022  roku  odbyło się czwarte  w tym roku posiedzenie Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Kutnowskiego  wraz ze szkoleniem TUW „TUW”– ,,Obowiązkowe i nieobowiązkowe ubezpieczenia w rolnictwie”.

Obrady otworzył Przewodniczący Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa  Łódzkiego w Kutnie Pan Włodzimierz Jaworski. W posiedzeniu uczestniczyli delegaci IRWŁ oraz zaproszeni  goście: Pan Radosław Trawczyński - BP ARiMR w Kutnie,  Pan Andrzej Karniszewski, Pani Agnieszka Bartczak - Z Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Kutnie, Pan Artur Sieńkowski - Dyrektor Oddziału Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” w Kutnie, Pan Piotr Taczanowski – przedstawiciel TUW „TUW”.

Pan Radosław Trawczyński z Biura Powiatowego ARiMR w Kutnie poinformował  na temat na temat realizacji wypłat dopłat bezpośrednich, wniosków klęskowych oraz nowych działań PROW.

Pan Andrzej Karniszewski, Pani Agnieszka Bartczak - z Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Kutnie przedstawili informację na temat Ekoschematów - nowych płatności dopłat bezpośrednich.

Pan Artur Sieńkowski- Dyrektor Oddziału TUW „TUW” w Kutnie, Pan Piotr Taczanowski – przedstawiciel TUW przeprowadzili szkolenie na temat – „Obowiązkowe i nieobowiązkowe ubezpieczenia w rolnictwie”.

Z uwagi na omówienie wszystkich punktów przyjętego porządku obrad, zamknięcia posiedzenia Rady powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego Powiatu Kutnowskiego dokonał Przewodniczący Rady Powiatowej Pan Włodzimierz Jaworski jednocześnie dziękując uczestnikom za przybycie i czynny udział w posiedzeniu.

Magdalena Studzińska

Specjalista ds. obszarów wiejskich