Spotkanie wigilijne Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego Powiatu Radomszczańskiego

W dniu 14 grudnia 2022r w Sali Bankietowej PATIO odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego Powiatu Radomszczańskiego.

W posiedzeniu uczestniczyli delegaci Izby Rolniczej z przewodniczącym Panem Andrzejem Komalą oraz zaproszeni goście

Pani Katarzyna Bracka Kierownik Biura Powiatowego OR ARIMR  w Radomsku

Pan Paweł Piekarski przedstawiciel KRUS w Radomsku

Marcin Wrona- Menager TUW "TUW"

Magdalena Maciejewska oraz Krzysztof Tokarski- przedstawiciele Kancelarii „Odbierz Pieniądze”

Spotkanie rozpoczęło się szkoleniem „Obowiązkowe i nieobowiązkowe ubezpieczenia
w rolnictwie” które omówił Marcin Wrona - Menager Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”
w Radomsku.

Pani Magdalena Maciejewska oraz Krzysztof Tokarski przybliżyli zebranym informacje w zakresie usług które świadczy kancelaria „Odbierz pieniądze”. Pan Paweł Piekarski przedstawił najważniejsze zadania realizowane przez KRUS w Radomsku m.in. przyznawanie i wypłaty świadczeń pieniężnych
z ubezpieczeń. Katarzyna Bracka – Kierownik ARIMR w Radomsku omówiła najważniejsze działania, którymi zajmuje się obecnie Biuro Powiatowe w Radomsku. Na zakończenie spotkania Andrzej Komala – Przewodniczący Rady Powiatowej podsumował mijający rok oraz zadania realizowane przez Izbę Rolniczą Województwa Łódzkiego. Spotkanie było okazją do podsumowania upływającego roku oraz złożenia życzeń z okazji zbilżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych z bliskimi w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym Nowym Roku życzą

Przewodniczący Andrzej Komala

Delegaci BP IRWŁ w Radomsku