Wybory przewodniczącego RP IRWŁ Powiatu Bełchatowskiego oraz delegata na Walne Zgromadzenie IRWŁ

W dniu 9 października 2023 roku odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Bełchatowskiego, gdzie w głosowaniu tajnym wybrano Przewodniczącego Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Bełchatowskiego - Janusza Frydrychowskiego oraz Delegata do Walnego Zgromadzenia Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego - Marcina Śmiałkowskiego.

Na zdjęciu członkowie Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Bełchatowskiego.

Od lewej: Adam Michaś - członek Zarządu IRWŁ, Piotr Kociolek, Andrzej Rzepkowski, Daniel Gajda, Janusz Frydrychowski - Przewodniczący Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego Powiatu Bełchatowskiego, Marcin Śmiałkowski - delegat na Walne Zgromadzenie IRWŁ, Lilla Pajor, Tomasz Głowacki, Barbara Biesaga, Teresa Herudzińska, Cezary Zochniak, Beata Puch, Marek Slomian, Wioleta Rzeźnik - Biur0 Powiatowe IRWł w Bełchatowie. Nieobecna na zdjęciu Bogumiła Robak.